قبلی | نمایش 10 رکورد از 1 تا 10 | بعدی

بازدید از دریاچه الندان

یکی از مقاصد جذاب برای سفری کوتاه و تجدید روحیه، دریاچه الندان در شمال کشور است. برای اطلاعات بیشتر درباره این مقصد جذاب گردشگری، همراه تیشتر تراول باشید.
بیشتر بخوانید

بازدید از چشمه‌های باداب سورت

حتما شما نیز تصاویر چشمه‌های زیبای باداب سورت که به چشمه‌های رنگی نیز معروف هستند را در مجلات و یا صفحات شبکه‌های اجتماعی توریسم و گردشگری دیده‌اید. در این مطلب به معرفی چشمه‌های باداب سورت و علت محبوبیت آن به عنوان یک مقصد گردشگری پرداخته...
بیشتر بخوانید

سفر به کویر مصر

یکی از مواهب توریستی کشور ایران، برخورداری از چند اقلیم مختلف است. به ندرت مقصد گردشگری را پیدا می کنید، که با چند ساعت سفر، بتوانید از آب و هوایی معتدل و مرطوب به آب و هوایی گرم وخشک و یا کوهستانی و سرد برسید. در این مقاله به معرفی یکی از جاذبه‌های کویری ایران، یع...
بیشتر بخوانید

سفر به ماسال، بهشتی در شمال ایران

ماسال یکی از شهرهای شمالی ایران و واقع در استان گیلان است. طبیعت شگفت انگیز این شهر کوچک و نزدیکی آن به تهران، باعث شده است تا در سال‌های اخیر تبدیل به یکی از مقاصد محبوب میان کسانی که قصد سفری کوتاه یک یا دو روزه دارند، بشود. در مطلب حاضر به معرفی ماسال و جاذبه...
بیشتر بخوانید

سفر به ترکمن صحرا

در شمال شرقی ایران جلگه زیبا، وسیع و دست نخورده‌ای به نام ترکمن صحرا (به معنی دشت ترکمن‌ها) قرار دارد که عمدتا از استان گلستان و تپه‌های سرسبز البرز در جنوب تا دورترین بخش شرقی استان خراسان شمالی کشیده شده است. اینجا مکانی است که با زیبایی طبیعی و جادویی...
بیشتر بخوانید

جاذبه‌های گردشگری استان لرستان

استان لرستان به دلیل داشتن طبیعتی فوق العاده یکی از زیباترین استان‌های ایران محسوب می‌شود و آن را عروس طبیعت ایران می‌نامند. سفر به لرستان شامل بازدید از دیدنی‌های طبیعی و تاریخی بسیار زیبایی خواهد شد.
بیشتر بخوانید

مشگین‌شهر

مشگین‌شهر سومین شهر بزرگ استان اردبیل، دارای جاذبه‌های تاریخی و مناظر دیدنی فراوانی مانند پل معلق مشگین شهر و کهنه قلعه مشگین شهر است.
بیشتر بخوانید

جاذبه‌های گردشگری اردبیل

استان اردبیل یکی از مناطق گردشگری ایران با آب و هوایی مطبوع و خنک در فصل‌های بهار و تابستان است. این منطقه سرسبز و جذاب در شمال غربی ایران، جاذبه‌های طبیعی بی‌نظیر و بناهای تاریخی بسیاری را در خود جای داده است.
بیشتر بخوانید

محلات، بهشت گل ایران

محلات یکی از شهرهای دوست‌داشتنی استان مرکزی است که از طبیعتی سرسبز، آب و هوایی دلنشین، جاذبه‌های طبیعی و آثار باستانی ارزشمندی برخوردار است.
بیشتر بخوانید

ییلاق سوباتان

ییلاق سوباتان در ارتفاع ۱۹۰۰ تا ۲۵۰۰ متری از سطح دریا قرار گرفته است و به نوعی مرز میان جنگل‌های تالش و دشت‌های اردبیل بوده و پیرامون آن با منظره‌های سرسبز پوشیده شده است.
بیشتر بخوانید
قبلی | نمایش 10 رکورد از 1 تا 10 | بعدی