قبلی | نمایش 10 رکورد از 1 تا 10 | بعدی

سوغات و یادگاری‌های یونان

در این مطلب به بررسی و معرفی برخی از خوراکی‌ها و صنایع دستی که گردشگران از تور یونان و تور آتن برای نزدیکان خود به یادگار می‌آورند می‌پردازیم.
بیشتر بخوانید

مراکز خرید معروف شهر آتن

حدود ۶۰ سال پیش، اولین مراکز خرید به سبک مدرن در یونان و به خصوص در آتن، آغاز به کار کردند. امروزه این مراکز تجاری بزرگ، به یکی از مهم‌ترین مقاصد خرید چه برای گردشگران و چه برای اهالی شهر تبدیل شده‌اند.
بیشتر بخوانید

شهرهای مهم یونان

در تور یونان می‌توان جاذبه‌های طبیعی و سازه‌های باستانی متعددی را یافت و از شهرهای تاریخی زیادی دیدن کرد. در این مطلب به معرفی برخی از شهرهای یونان می‌پردازیم.
بیشتر بخوانید

جزیره میکونوس یونان

جزیره میکونوس یونان یا جزیره بادها که بخشی از مجموعه جزایر سیکلادز است، شناخته شده ترین و مشهور ترین جزیره یونان می‌باشد.
بیشتر بخوانید

جزیره سانتورینی یونان

یکی از جزایر معروف یونان، جزیره سانتورینی Santorini است که شهرت آن به دلیل خانه‌های سفید با سقف‌های آبی رنگ و منظره غروب آن است.
بیشتر بخوانید

گشت و گذار در جزیره کورفو

جزیره کورفو در یونان؛ با دربرگرفتن سواحل بی‌نظیر، جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و فرهنگی و آب و هوای مدیترانه‌ای، هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند.
بیشتر بخوانید

گشت و گذار در آتن، پایتخت یونان

جاذبه‌‌های گردشگری تاریخی و طبیعی فراوان در کنار دریای خوش رنگ مدیترانه، سبب شده است که سالانه گردشگران زیادی آتن را به عنوان یک مقصد توریستی جذاب انتخاب کنند. آتن را می‌توان اولین پایتخت فرهنگی اروپا دانست.
بیشتر بخوانید

انواع ویزای کشور یونان

یونان یکی از کشورهای اروپایی است که در عین بهره‌مند بودن از جاذبه‌های متعدد، هزینه سفری به مراتب کمتر از دیگر کشورهای اروپایی دارد و به همین دلیل میان گردشگران عازم اروپا، از محبوبیت بسیاری برخوردار است.
بیشتر بخوانید

جزایر دیدنی یونان

جزایر یونان، یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری این کشور و از محبوب‌ترین مقاصد توریستی محسوب می‌شوند. دو جزیره کورفو و سانتورینی، از توصیه‌ شده‌ترین جزایر یونان هستند.
بیشتر بخوانید

جاذبه‌های گردشگری یونان

یونان به عنوان مهد تمدن مغرب زمین و زادبوم دموکراسی، فلسفه غرب، بازی‌های المپیک، علوم سیاسی و نمایشنامه‌نویسی کمدی و تراژدی شناخته شده و یکی از محبوب‌ترین مقاصد توریستی است.
بیشتر بخوانید
قبلی | نمایش 10 رکورد از 1 تا 10 | بعدی