قبلی | نمایش 10 رکورد از 1 تا 10 | بعدی

جاذبه های گردشگری اسپانیا

اسپانیا از جمله کشورهایی است که از جاذبه‌های گردشگری زیادی برخوردار بوده و سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. اسپانیا دومین کشور بزرگ در صنعت گردشگری جهان محسوب می‌شود و طبق آمار سازمان جهانی گردشگری در سال 2015 میلادی این کشور با پذیرایی از حدو...
بیشتر بخوانید

آشنایی با اسپانیا

کشور اسپانیا جزو کشورهای اتحادیه اروپا است و جزو امن‌ترین و زیباترین کشورهای جهان محسوب می‌شود. کشور اسپانیا عضو کشورهای پیمان شنگن است. اخذ اقامت در اسپانیا امتیازات زیادی نه تنها در این کشور بلکه در محدوده اروپا به همراه دارد. این کشور در قرن پانزدهم میلادی ...
بیشتر بخوانید

سوغات و یادگاری‌های یونان

در این مطلب به بررسی و معرفی برخی از خوراکی‌ها و صنایع دستی که گردشگران از تور یونان و تور آتن برای نزدیکان خود به یادگار می‌آورند می‌پردازیم.
بیشتر بخوانید

شهرهای مهم یونان

در تور یونان می‌توان جاذبه‌های طبیعی و سازه‌های باستانی متعددی را یافت و از شهرهای تاریخی زیادی دیدن کرد. در این مطلب به معرفی برخی از شهرهای یونان می‌پردازیم.
بیشتر بخوانید

جزیره میکونوس یونان

جزیره میکونوس یونان یا جزیره بادها که بخشی از مجموعه جزایر سیکلادز است، شناخته شده ترین و مشهور ترین جزیره یونان می‌باشد.
بیشتر بخوانید

انواع ویزای کشور یونان

یونان یکی از کشورهای اروپایی است که در عین بهره‌مند بودن از جاذبه‌های متعدد، هزینه سفری به مراتب کمتر از دیگر کشورهای اروپایی دارد و به همین دلیل میان گردشگران عازم اروپا، از محبوبیت بسیاری برخوردار است.
بیشتر بخوانید

جزایر دیدنی یونان

جزایر یونان، یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری این کشور و از محبوب‌ترین مقاصد توریستی محسوب می‌شوند. دو جزیره کورفو و سانتورینی، از توصیه‌ شده‌ترین جزایر یونان هستند.
بیشتر بخوانید

جاذبه‌های گردشگری یونان

یونان به عنوان مهد تمدن مغرب زمین و زادبوم دموکراسی، فلسفه غرب، بازی‌های المپیک، علوم سیاسی و نمایشنامه‌نویسی کمدی و تراژدی شناخته شده و یکی از محبوب‌ترین مقاصد توریستی است.
بیشتر بخوانید

چرا آلمان را برای مهاجرت انتخاب کنیم؟

در این مطلب به مزایای مهاجرت به آلمان به عنوان یکی از بهترین گزینه‌های پیش رو پرداخته‌ایم. در صورتیکه شما هم به طور جدی به مهاجرت فکر می‌کنید، خواندن این مطلب برایتان خالی از لطف نخواهد بود.
بیشتر بخوانید

هر آنچه درباره کارت آبی یا بلوکارت آلمان باید بدانید

کارت آبی آلمان مدرکی است که اجازه اقامت قانونی افراد مقیمِ خارج از اتحادیه اروپا، در آلمان و سایر کشورهای اتحادیه اروپا را به منظور فعالیت‌های کاری فراهم می‌کند.
بیشتر بخوانید
قبلی | نمایش 10 رکورد از 1 تا 10 | بعدی