قبلی | نمایش 5 رکورد از 1 تا 5 | بعدی

چه زمانی به فرانسه سفر کنیم؟

بازدید از فرانسه همیشه به لطف غذاهای فوق‌العاده و معماری‌های باشکوهش، قلب بازدیدکننده‌های خود را به تسخیر درآورده است، اما به خاطر بارندگی‌هایش نیز شهرت دارد.
بیشتر بخوانید

سوغات و صنایع دستی کشور فرانسه

پاریس، پایتخت زیبای فرانسه یکی از محبوب ترین و مشهورترین مقاصد گردشگری دنیاست. قطعا کسانی که به پاریس سفر می‌کنند دوست دارند سوغاتی‌هایی را از این شهر برای عزیزانشان یادگار ببرند. در ادامه شما را با برخی از محبوب‌ترین سوغات فرانسه آشنا می‌کنیم، با ما...
بیشتر بخوانید

فستیوال های جالب فرانسه

در کشور فرانسه فستیوال‌های بسیاری برگزار می‌گردد که در میان مردم فرانسه وگردشگران از محبوبیت بالایی برخوردارند. چند مورد از بهترین و پر طرفدار‌ترین فستیوال‌های فرانسه را در ادامه معرفی خواهیم کرد، با ما همراه باشید:
بیشتر بخوانید

جاذبه های گردشگری فرانسه

مکان‌های دیدنی در کشور فرانسه کم نیست اما بعضی از آنها جزو جاذبه‌هایی هستند که تمام گردشگران می‌بایست در لیست بازدید خود قرار بدهند. در ادامه شما را با برخی از جاذبه‌های برتر توریستی فرانسه که سالانه گردشگران فراوانی را به خود جذب می‌کنند آشنا ...
بیشتر بخوانید

آشنایی با فرانسه

فرانسه، با فرهنگ بی‌نظیر، جاذبه‌های گردشگری فوق‌العاده، چشم‌اندازهای زیبای طبیعی، کافه‌های دنج در تراس، بازارهای رنگارنگ و آثار معماری بی‌نظیری که دارد، گردشگران زیادی با سلایق مختلف را از سراسر دنیا به سوی خود می‌کشد.
بیشتر بخوانید
قبلی | نمایش 5 رکورد از 1 تا 5 | بعدی