شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری تیشتر شادی آفرین

درباره آژانس گردشگری تیشتر شادی آفرین

اگر به بخش "درباره ما" در وبسایت‌های آژانس‌های گردشگری سری بزنید، معمولا با توضیحاتی درباره سابقه چندین ساله آژانس، لیستی بلند بالا از مجوزها، عباراتی مثل "برترین مرکز پیشرو در زمینه گردشگری" و مواردی مشابه، روبه رو می‌شوید.
ما اما دوست داریم، معرفیِ خود را، طور دیگری آغاز کنیم.

 

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری تیشتر شادی آفرین، با یک نیت اصلی شروع به کار کرده است. رسالت شرکت ما، مانند اسمش، شادی آفرینی است. در روزگاری که جوامع روز به روز، بیشتر از قبل در مدرنیته و صنعت محوری فرو می‌روند، فرصتِ تجربه یک سفر به دور از مشغله‌های روزمره، هوای آلوده و شلوغی اتوبان‌ها، می‌تواند هدیه‌ای ناب برای افراد باشد. نیت اصلی تیم تیشتر، بنا بر این است که بتواند این فرصتِ شاد و مهیج را، با کمترین سختی و با بیشترین کیفیت برای مراجعینش فراهم کند. شاید دیدنِ چهره‌های خرسند و فارغ از اضطراب مشتریان در طول سفر و یا شنیدن رضایت و انرژی دمیده شده در صدایشان پس از این سفرها نیز، خود منبعِ شادی تیم تیشتر باشد.

 

آژانس گردشگری تیشتر شادی آفرین، تیمی ‌جوان و متشکل از افرادی با مهارت‌های تخصصی گردشگری، ارتباطاتی موثر و درک و تحلیلی کامل از صنعت گردشگری است که از سال 1383 شروع به فعالیت کرده است.
هدف اصلی ما، طراحی بسته‌های مسافرتی متناسب با تمامی ‌نیازهای مشتریانمان، در چارچوبی بالاتر از استانداردهای گردشگری و با رعایتِ شفافیتِ تمام است. تمامی‌ توافقات ما و مشتریانمان، در قالب قرارداد و در کمال شفافیت بسته می‌شود، حتی اگر نیاز مشتری، تنها خرید یک بلیط ساده باشد.
تیشتر تنها یک بسته مسافرتی ثابت و تعیین شده از قبل را به شما نمی‌فروشد، بلکه کارشناسان ما، پس از شنیدن صحبت‌ها، علاقه‌ها، نیازها و اهداف شما، برنامه‌ای دقیقا مطابق با آنچه مطلوب شما است را برایتان طراحی می‌کنند. این برنامه می‌تواند برای انواع گروه‌ها، اعم از سازمان‌ها، خانواده‌ها، مدارس و مهدکودک‌ها و... طراحی شود.

 

آژانس گردشگری تیشتر همچنین برای تمامی ‌خدمات خود از جمله بلیط، اقامت و ترانسفر، از معتبرترین و حرفه‌ای‌ترین تأمین کنندگان استفاده می‌کند. در تیشتر در عین تلاش برای کاهش هزینه‌های مراجعین، هیچ گاه کیفیت، قربانی کمیت و قیمت نمی‌شود.
برای استفاده از هرکدام از خدمات ما، می‌توانید قبل از خرید، از مشاوره حرفه‌ای و صادقانه کارشناسان تیشتر برخوردار شوید.


خدمات آژانس گردشگری تیشتر شادی آفرین:


- طراحی و برنامه ریزی تورهای داخلی و خارجی
- برنامه‌ریزی تورهای ورودی
- رزرواسیون هتل و محل اقامت
- صدور بلیط ایرلاین‌های داخلی و خارجی
- اخذ ویزا
- صدور بیمه نامه مسافرتی
- برنامه ریزی ترانسفر
- انتخاب لیدر و راهنمای مجرب

 

در نهایت ما امیدواریم که با حفظ و ارتقاء دائمی ‌کیفیتِ خدماتمان و با جلب رضایت مشتریان، بتوانیم در آینده‌ای نزدیک تبدیل به یکی از مراجع اصلی خدمات گردشگری در ایران شویم.