برنامه‌ریزی و اجرای تورهای گروهی خاص

1398/03/22

یکی از بارزترین و قوی‌ترین خدمات آژانس گردشگری تیشتر تراول، طراحی، برنامه‎‌ریزی و برگزاری تورهای گروهی خاص می‌باشد.

یکی از بارزترین و قوی‌ترین خدمات آژانس گردشگری تیشتر تراول، طراحی، برنامه‎‌ریزی و برگزاری تورهای گروهی خاص می‌باشد.
تورهای گروهی خاص، بسته‌های مسافرتی هستند که مانند سایر پکیج‌ها، شامل حمل و نقل، اقامت، خورد و خوراک و هرآنچه برای یک سفر گروهی مورد نیاز است، می‌شوند. با این تفاوت که تمامی‌ این ویژگی‌ها، دقیقا به دلخواه و بر اساس نیاز شما برنامه‌ریزی می‌شوند. کافی‌ است تنها، هدف خود از برگزاری سفر و نیازهایتان را به کارشناسان ما اعلام نمایید و نظاره کنید که چگونه، سفری دقیقا مطابق با خواستِ شما را طراحی می‌کنند.
سفر گروهی شما می‌تواند سفری آموزشی، تفریحی و یا سازمانی باشد. آژانس تیشتر تراول، در هر صورت با استفاده از گروه‌های همکارِ مختلف خود، سفر مورد نظر شما را برنامه‌ریزی خواهد کرد.

 


برخی از تورهای گروهی خاص قابل برگزاری توسط تیم تیشتر عبارتند از:
تورهای سازمانی- آموزشی: سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف می‌توانند برای دستیابی به اهدافی مانند آموزش پرسنل، تقویت کار تیمی ‌و یا صرفا تفریح و تعویض روحیه اعضا و کارکنان، درخواست برگزاری یک تور گروهی خاص را برای ما ارسال کنند. هدف شما هرچه که باشد، تیم تیشتر تمام تلاش خود را برای آشنایی با اهداف و چارچوب‌های سازمانی شما انجام می‌دهد تا توری کاملا مطابق با خواسته و نیاز شما آماده کند.


تورهای مختص افراد کم توان ذهنی و جسمی: تیم تیشتر با بهره‌گیری از کمک گروه‌های پزشکی و پرستاری متبحر و معتمد در نگهداری از افراد کم توان جسمی‌ و ذهنی، این قابلیت را دارد تا سفری گروهی و شاد را برای این افراد برنامه‌ریزی و اجرا کند. این گروه از سفرها، با امکانات مخصوص و کاملا تخصصی، از جمله وسیله نقلیه مخصوص، تجهیزات لازم و پرستاران مجرب طراحی و اجرا می‌شود.


تورهای مختص سالمندان: تیم تیشتر با آگاهی کامل از نیازهای سالمندان و با بهره‌گیری از افراد متخصص در امر نگهداری از افراد سالمند، اقدام به طراحی، برنامه‌ریزی و اجرای سفرهای گروهی شاد برای سالمندان می‌کند.


تور- بازی: در این دسته از سفرهای گروهی، تیم تیشتر تراول با همکاری گروه‌های خلاقِ طراح بازی، می‌تواند برای اهداف مختلف آموزشی و تفریحی، بازی‌های خاص و مهیج را در دل طبیعت و یا در حین گشت و گذارهای شهری طراحی کند.


تورهای موسیقی- طبیعت گردی: این تورها نقطه آشتی طبیعت و موسیقی هستند. در این سفرها، امکان بداهه‌نوازیِ علاقه‌مندان به موسیقی در حین طبیعت‌گردی، به همراه استادانِ به نام موسیقی فراهم می‌شود.


تورهای تفریحی- روانشناختی: در این سفرها، تیم تیشتر با همکاری اساتید عرصه علم روانشناسی، امکان برگزاری کارگاه‌های کوتاه روانشناسی با تمرکز بر سلامت ذهن و روان را در حین سفر فراهم می‌کند. تصور کنید در حالی که در دل طبیعت، در یک دشت سرسبز و زیبا و یا در کنار یک آبشار خروشان نشسته‌اید درباره دغدغه‌های روانشناختی خود نیز با افراد حرفه‌ای درددل کنید.


تورهای ماجراجویانه/ ورزشی: اگر به انجام ورزش در کنار دوستان و خانواده در دل طبیعت علاقه دارید، این سفرها می‌توانند گزینه بسیار خوبی برای شما باشند. این تورهای خاص می‌توانند هم برای ورزش‌های ماجراجویانه مثل رفتینگ و هم ورزش‌هایی مانند یوگا برگزار شوند.

تورهای آموزشی زبان‌های خارجی: برگزاری کارگاه‌هایی با تمرکز بر مهارت گفتاری زبان‌های خارجی در حین سفر، می‌تواند یکی از بهترین راه‌های تقویت زبان دوم باشد. تیم تیشتر در این نوع از تورها، در کنار طراحی سفری دلچسب با بهترین امکانات گردشگری، از اساتید برجسته زبان‌های خارجی کمک می‌گیرد. این سفرها همچنین می‌توانند برای آموزشگاه‌های زبان، شرکت‌ها و سازمان‌ها و یا صرفا گروهی از دوستان که مایل به تقویت زبان دوم خود هستند، برنامه‌ریزی شوند.


تورهای نمایشگاهی: هرساله نمایشگاه‌های ملی و بین المللی متعددی در شهرها و کشورهای مختلف برگزار می‌شوند. شرکت در این نمایشگاه‌ها اهمیت بسیاری از جنبه‌های مختلف برای سازمان‌های بزرگ و همچنین کسب و کارهای کوچک و متوسط دارد. آژانس گردشگری تیشتر می‌تواند تورهای گروهی مختص هر سازمان را برای شرکت‌ در این نمایشگاه‌ها طراحی کند. طراحی این تورها، بسته به نیاز و درخواست شرکت، می‌تواند شامل ویزا، اقامت، حمل و نقل، ترانسفر درون‌شهری، خورد و خوراک، بازدیدهای تفریحی و حتی تهیه بلیط ورودی نمایشگاه شود.

 

مدیر سایت
  مدیر سایت