رزرواسیون هتل و محل اقامت

آژانس تیشتر، با فراهم آوردن کامل‌ترین بانک اطلاعاتی هتل‌های داخلی و خارجی، سعی بر این دارد که فرایند انتخاب و رزرو هتل را برای مراجعین، به آسان‌ترین شکل خود تبدیل سازد.

حتما تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید قبل از شروع سفری، مکان مناسبی را برای اقامت خود انتخاب و رزرو کنید. رزرو هتل و محل اقامت پیش از سفر، باعث می‌شود تا هم دغدغه پیدا کردن محل اقامت بعد از رسیدن به مقصد را نداشته باشید و بتوانید به محض رسیدن، تفریح و گشت و گذار را شروع کنید و هم اینکه بتوانید قیمت‌های مناسب‌تری را با رزروِ زودهنگام به دست بیاورید.
تا به اینجای کار، بسیار منطقی و راحت به نظر می‌رسد. اما مشکل اصلی زمانی خود را نشان می‌دهد که شروع به جست و جو برای هتل‌های شهر یا کشور مورد نظر خود می‌کنید و سپس با انبوهی از اطلاعات روبه رو می‌شوید که منسجم کردن‌شان غیر ممکن به نظر می‌رسد. گاهی اوقات حتی با این که در مورد یک هتل خاص به نتیجه رسیده‌ایم، نمی‌توانیم از میان پیشنهادات متنوعی که در سایت‌های مختلف درباره آن هتل وجود دارد، انتخاب کنیم. این پیشنهادات حتی گاهی شرایط کاملا مشابهی دارند اما با قیمت‌های متفاوت ارائه می‌شوند! بنابراین کاری که در اصل قرار بوده برای راحتی و تسریع سفرمان انجام شود، تبدیل به کاری طاقت فرسا و زمان‌بر می‌شود که گاه حتی تا دقایق آخرِ قبل از شروعِ سفر نیز به طول می‌انجامد.


آژانس تیشتر، با فراهم آوردن کامل‌ترین بانک اطلاعاتی هتل‌های داخلی و خارجی، سعی بر این دارد که فرایند انتخاب و رزرو هتل را برای مراجعین، به آسان‌ترین شکل خود تبدیل سازد. شما می‌توانید با تماس با آژانس مسافرتی تیشتر و یا با مراجعه حضوری به دفتر، مقایسه‌ای جامع و کامل از هتل‌های مقصد خود را از لحاظ ویژگی‌های کیفی، امکانات، نظرات مشتریان قبلی، قیمت‌ها و محل قرارگیری داشته باشید؛ سپس هتل مورد نظر خود را انتخاب نمایید، از قیمت‌های آن مطلع شوید و فرایند رزرواسیون را تکمیل کنید و بهترین تصمیم را بگیرید.

 

واچر هتل  قرارداد رزرو هتل  پشتیبانی آژانس تیشتر 
واچر قرارداد پشتیبانی حرفه‌ای
پس از انجام رزرواسیون، یک واچر معتبر برای شما صادر می‌شود و کارشناسان تیشتر برای جلوگیری از هرگونه خطا در این فرایند، حتما رزرو شما را با هتل قطعی خواهند کرد. یک قرارداد یا فاکتور معتبر نیز برای خرید شما از تیشتر در اختیارتان قرار می‌گیرد تا در صورت نیاز به هرگونه شفافیت و یا در صورت نیاز به ارائه فاکتور برای موارد شرکتی، بتوانید از آن استفاده نمایید. در صورت بروز هرگونه خطا و دشواری در حین سفر، پشتیبانی آژانس مسافرتی تیشتر به صورت اینترنتی (ایمیل) و تلفنی در کنار شما می‌باشد.

 

آژانس گردشگری تیشتر، علاوه بر رزرو انواع هتل‌ها، می‌تواند برای انتخاب هتل آپارتمان و اقامتگاه‌های بومگردی و خاص نیز در کنار شما باشد.

 

 

هتل آپارتمان‌ها، واحدهای اقامتی بزرگ‌تری هستند که امکان اقامت تعداد بیشتری از افراد در آن‌ها وجود دارد و معمولا امکان استفاده از امکاناتی مثل آشپزخانه و در نتیجه اقامتی اقتصادی‌تر را برای افراد فراهم می‌سازند. رزرو هتل آپارتمان
رزرو اقامتگاه بومگردی و خانه سنتی

اقامتگاه‌های بومگردی نیز فضاهایی سنتی و بومی ‌هستند که امکان تجربه حسی ناب‌تر و نزدیک‌تر به فرهنگ هر شهر و کشور را برای افراد فراهم می‌کنند. این اقامتگاه‌ها فضایی کوچک تر و امکاناتی ساده تر داشته و معمولا تجربیاتی مانند چشیدن طعم غذای سنتی و خانگی یک شهر را در اختیار مسافرین قرار می‌دهند.

 

 

قوانین

خواهشمندیم قبل از قطعی کردن رزرو خود موارد زیر مربوط به قوانین هنگام رزرو و کنسلی هتل و محل اقامت را مد نظر داشته باشید:


- شما می‌توانید ترجیحات و درخواست خود درباره مسائلی مانند طبقه و محل قرارگیری اتاق هتل خود را به کارشناسان ما اعلام نمایید تا به هتل انتقال دهند. اما مواردی از این دست، در نهایت هنگام ورود، بر اساس موجودی هتل به طور قطعی مشخص می‌شوند. البته کارشناسان تیشتر تمامی ‌تلاش خود را برای تطابق هرچه بیشتر محل اقامت شما با موارد ترجیحی اعلام شده، انجام خواهند داد.


- خدمات ارائه شده هتل‌ها، با یکدیگر متفاوت است، بنابراین حتما هنگام رزرو هتل به مشخصات و خدمات هتل توجه نمایید.


- خدماتی همچون حمل و نقل فرودگاهی، حمل و نقل بین شهری، راهنما، پارکینگ و یا اجاره‌ خودرو و... خارج از خدمات ارائه شده از سمت آژانس تیشتر تراول است. همچنین قوانین هتل‌ها در خصوص استفاده از مینی بار/یخچال اتاق و یا صندوق امانات متفاوت بوده و معمولا جزء خدمات اضافه محسوب گردیده و بابت استفاده از آن‌ها، هزینه اضافه توسط هتل از مسافر دریافت می‌گردد.


- با رزرو اتاق هتل، شما با شرایط کنسلی آن اتاق نیز موافقت می‌کنید. هزینه‌ کنسلی بسته به زمان رزرو و نوع هتل و اتاق متفاوت است؛ خواهشمندیم پیش از خرید، شرایط کنسلی هر اتاق را با دقت مطالعه نمایید. این قوانین در صفحات اطلاعات هتل، تکمیل خرید و همچنین واچر که پس از قطعی شدن خرید برای شما ارسال می‌شود، قابل مشاهده هستند.


- زمان ورود/خروج مسافر به/از هتل، در صفحات اطلاعات هتل، تکمیل خرید و واچر که پس از خرید ارسال می‌شود، قابل مشاهده‌اند. شما می‌توانید ساعت‌های رسیدن/عزیمت خود به/از مقصد را بر طبق این ساعت برنامه‌ریزی نمایید. توجه داشته باشید که درخواست‌های ورود زودهنگام و خروج دیرهنگام (بدون پرداخت هزینه اضافی) از هتل می‌توانند در شرایط خاص برای هتل ارسال شوند اما قبول آن‌ها بستگی به شرایط هتل دارد و تضمین شده نیست.


- آژانس گردشگری تیشتر به ازای صدور قطعی واچر و رزرو قطعی از سمت هتل مبلغ مورد نظر را از حساب کاربر کسر می‌نماید. درصورتیکه پرداخت به هر دلیلی موفقیت‌آمیز نباشد، هزینه‌ کسر شده از حساب کاربر، طبق قوانین بانکی حداکثر در طی چند ساعت به حساب خریدار بازگشت داده خواهد شد. این کار مستقیما توسط بانک انجام شده و در صورتیکه شما پس از خرید موفق به دریافت واچر شوید و به عبارتی رزروتان قطعی شود، مبلغی به حساب شما عودت داده نخواهد شد.


- هزینه امکانات یا خدمات جانبی هتل، شامل رزرو شما نیستند. همچنین در برخی مقاصد مانند دبی مالیات شهری یا مالیات مسافری به‌صورت جداگانه، در محل و به صورت نقدی دریافت می‌شود که این موضوع در صفحه مشخصات هتل ذکر می‌شود. در صورتی که در هتل شما، برای موارد ذکر شده در واچر، درخواست پرداخت هزینه مجدد‌ شود، شما می‌توانید برای حل مشکل با تیم پشتیبانی تیشتر تماس حاصل فرمایید.


- شما می‌توانید برای کنسل کردن رزرو خود، از طریق مطالعه قوانین کنسلی که در واچر وجود دارد، به کنسل کردن رزرو اقدام نمایید.


- مبلغ قابل استرداد پس از کنسلی، طبق شرایطی که پیش از رزرو با آن موافقت شده است، محاسبه شده و از طریق شماره‌ حسابی که پیش از رزرو توسط خریدار اعلام شده به حساب کاربری مسافر بازگشت داده می‌شود. بازپرداخت مبلغ قابل استرداد، حداکثر ظرف ۲۴ تا 72 ساعت انجام خواهد شد.

 

مدیر سایت
  مدیر سایت